Sprawdź dzisiejsze okazje zakupowe! Kliknij i sprawdź!
Kosmetyki wybrane, stosowane i polecane przez kosmetologów
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Regulamin opinii

Regulamin publikowania opinii

 1. Regulamin dotyczy opinii na temat naszej działalności oraz naszych produktów. Gdy mówimy o nas, mamy na myśli następujący podmiot: IQBIZNES.PL ADAM GRZESIK, ul. Nowa 6, 45-235 Opole, NIP: 7721449231, REGON: 592135655.
 1. Regulamin dotyczy opinii publikowanych na stronie https://kobiece-kosmetyki.pl.

 2. Za pośrednictwem modułu opinii, zapewniamy Ci możliwość przeglądania oraz publikowania opinii o naszych produktach / usługach na naszych stronach internetowych, co stanowi nieodpłatną usługę świadczoną drogą elektroniczną.

 3. Wyznaczyliśmy elektroniczny punkt kontaktowy przeznaczony do bezpośredniej komunikacji z organami państw członkowskich, Komisją, Radą Usług Cyfrowych: sklep@kobiece-kosmetyki.pl. Ten sam punkt kontaktowy może być wykorzystywany przez Ciebie do bezpośredniej i szybkiej komunikacji z nami. Komunikacja może być prowadzona w języku polskim lub angielskim.

 4. Nie przewidujemy jakichkolwiek gratyfikacji, w szczególności rabatów, w zamian za opinię, ani tym bardziej nie płacimy za wystawienie opinii.

 5. Opublikowanie opinii wymaga podania danych osobowych w zakresie do tego niezbędnym, ale samo przeglądanie opinii może odbywać się anonimowo, tj. bez konieczności podawania danych osobowych. Zasady przetwarzania danych osobowych w związku z opublikowaniem opinii opisane są w naszej polityce prywatności.

 6. Opublikowanie opinii odbywa się poprzez wypełnienie zaprojektowanego w tym celu formularza internetowego dostępnego z poziomu naszych stron internetowych. Przesłanie formularza wymaga złożenia oświadczenia o akceptacji niniejszego regulaminu poprzez zaznaczenie checkboxa odpowiadającego treści tego oświadczenia.

 7. Przesłanie formularza, o którym mowa w ust. 7 nie prowadzi w sposób automatyczny do publikacji opinii na naszej stronie. Publikacja opinii wymaga jej zatwierdzenia przez nas. Nie mamy obowiązku zatwierdzania wszystkich opinii.

 8. Zakazane jest publikowanie opinii:

  • na temat produktów / usług, z których nie korzystałeś lub których nie nabyłeś,
  • naruszających nasze dobra osobiste lub dobra osobiste innych podmiotów,
  • wulgarnych, agresywnych lub w inny sposób godzących w dobre obyczaje,
  • nierzetelnych lub wprowadzających w błąd,
  • pisanych na zamówienie, w zamian za wynagrodzenie, jak i bez wynagrodzenia,
  • noszących znamiona czynu nieuczciwej konkurencji,
  • naruszających prawa autorskie,
  • naruszających zasady ochrony danych osobowych.
 9. Opinie naruszające określone powyżej zakazy są usuwane w wyniku prowadzonej przez nas moderacji. Moderacja może być prowadzona z własnej inicjatywy lub na skutek zgłoszenia, o którym mowa w ust. 11. Moderacja jest prowadzona w sposób niearbitralny, obiektywny i z zachowaniem należytej staranności. W przypadku usunięcia opinii, niezwłocznie powiadamiamy o tym użytkownika, który przesłał opinię, przedstawiając uzasadnienie podjętej decyzji o usunięciu opinii.

 10. Jeżeli uważasz, że opinia widoczna na naszych stronach internetowych narusza określone powyżej zakazy, możesz przesłać do nas zgłoszenie w tej sprawiena adres sklep@kobiece-kosmetyki.pl. Otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy w ciągu 14 dni. Wynikiem rozpatrzenia zgłoszenia jest decyzja o usunięciu albo pozostawieniu opinii na naszych stronach. Powiadamiamy Cię o podjętej decyzji, przedstawiając jej uzasadnienie. Na tych samych zasadach możesz złożyć inną reklamację dotyczącą modułu opinii.

 11. Od każdej decyzji dotyczącej opinii możesz się odwołać w terminie 14 dni od doręczenia Ci decyzji wraz z jej uzasadnieniem. Odwołanie możesz przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odwołanie powinno zawierać konkretne wyjaśnienia, dlaczego podjętą przez nas decyzję uważasz za błędną. Rozpatrujemy odwołania w terminie 14 dni i informujemy Cię o wyniku rozpatrzenia odwołania za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 12. Poza środkami opisanymi powyżej, w celu zapewnienia, żeby opinie pochodziły od klientów, którzy korzystali z danego produktu lub go nabyli, wdrożyliśmy również mechanizm weryfikacji autentyczności opinii działający w następujący sposób:

 • mechanizm ograniczenia możliwość publikowania opinii wyłącznie do osób, które posiadają zarejestrowane konto użytkownika w naszym sklepie
 1. Regulamin obowiązuje od dnia 2023-05-12.

 2. Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzania zmian w regulaminie z ważnych powodów takich jak zmiany przepisów prawa, zmiany technologiczne, zmiany biznesowe. O zmianie regulaminu informujemy poprzez opublikowanie jego nowej wersji na stronie. Regulamin w brzmieniu sprzed zmiany podlega archiwizacji. Wszystkie archiwalne wersje regulaminu dostępne są do ściągnięcia w formacie .pdf – linki znajdują się poniżej regulaminu.

Waluty

Zadzwoń do nas!

502 063 987

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl